• Jeugdleiders en trainers seizoen 2020-2021

    Trainer en Leiders      
    Jo19.1   Vacant  
    Jo19.1   Fred van Laar fred@dtbs.nl
    Jo19.1   William van Amersfoort williamvanamersfoort@ziggo.nl
    Jo19-2   Jos Becks josbecks@live.nl
    Jo19-2   Frank van de Stolpe frankvandestolpe@casema.nl
    Jo19-2   Chris van Wijngaarden chris.marjolein@hetnet.nl
    Jo17.1   Hans van Kleef ut71@hotmail.com
    Jo17-1   Jan Mark Huibers jmhuibers@planet.nl
    Jo17-2   Martijn Geurts geurtsadvies@kpnmail.nl
    Jo17-2   Alan Hof alanhof@live.nl
    Jo17-2   Rolf van Laar rvl.1972.rvl@gmail.com
    Jo17-2   Fred Seppenwolde fred.seppenwolde@dometic.com
    Jo17-2   Tijmen Bos tijmen.bos@hotmail.com
    Jo16-1   Arthur Verhagen Arthur.Verhagen@rabobank.nl
    Jo16-1   Ronald Dercksen info@hardloopfysio.nl
    Jo15-1   Aloys van Schaik aloysvanschaik1991@hotmail.com
    Jo15-1   William Adrian williampam7@gmail.com
    Jo15-1   Alex Ransdorp alex.ransdorp@gmail.com
    Jo15-1   Roy Weghorst rhb.weghorst@gmail.com
    Jo14-1   Maarten Colijn maartenjr@me.com
    Jo14-1   Thomas Bosman tomenmanu@casema.nl
    Jo13.1   Theo Kuipers tmkuipers@kpnmail.nl
    Jo13.1   Paul Kuipers packuipers@kpnmail.nl
    Jo13-1   Arjan Coenradie Arjan.coenradie@gmail.com
    Jo13-2   William van de Wetering campagneplan@hotmail.com
    Jo13-2   Robin Grotenhuis robin.grotenhuis@casema.nl
    Jo12-1   Dion van Toorn dionvantoorn@gmail.com
    Jo12-1   Coen Onink cjonink@icloud.com
    Jo11-1   Johan Bouman jbouman14@outlook.com
    Jo11-2   Jan Zwiers J_zwiers@ziggo.nl
    Jo11-3   Mark ter Burg info@catering-bestellen.nl
    Jo10-1   John van Ingen johnvaningen@casema.nl
    Jo10-2   Erik Jan de Kruif edekruijf@outlook.com
    Jo9-1   Sander Selhorst sanderselhorst@gmail.com
    Jo9-1   Marc Masela marcmasela@hotmail.com
    Jo9-2   Huib van Loon huib@oxonia.nl
    Jo9-3   Henk Ederveen ederveen94@gmail.com
    Jo9-3   Rowin vd Jagt  
    Jo8-1   Yvonne Goedhart yvonne.goedhart@hotmail.com
    Jo8-1   Arno Du Pre duup81@hotmail.com
    Jo8-2   Jan van Kooten j.vankooten@jettenbv.nl
    Jo8-3   Pepijn van der Heijden vdh_pepijn@hotmail.com
    Jo8-4   Rene Stoker rstoker@atagbenelux.com
    Jo7   Erick vd Lek e.vanderlek@sportrex.nl
    Jo7   Gerben de `Rooder gerben@yens.nl
    Jo7   Colin van Mourtik  
    Jo7   Leon Toonen toonenleon@hotmail.com
    Jo7   Joshua vd Scheur info@motus-osteopathie.nl
           
    Mo19-1   Geen Mo19-1  
    Mo17.1   Anton Davelaar antonnath@hotmail.com
    Mo17.1   Richard Heensbergen info@oudefotoboeken.nl
    Mo17-1   Martijn Bosch martijn.candia@gmail.com
    Mo17.1   Sjoerd Wentink wentink14@gmail.com
    Mo15.1   Arie Gidding agidding@planet.nl
    Mo15.1   Erik Opperman opper2006@kpnmail.nl
    Mo15.1   Jack van Ingen joverspuy@hotmail.com
    Mo15.1   Natasha de Boer ejdeboer20@gmail.com
    Mo15.2   Hanjo van de Weerd hanjo1303@hotmail.com
    MO15.2   Fam Dominicus rdominicus@ziggo.nl
    Mo11.1   Marieke Dikker jdikker@gmail.com
    Mo11.1   Birgit Koster birgit.kosters@hotmail.nl
    Mo11.1   Lude Dekker ludedekker@gmail.com
  • Overige contactgegevens

    Diversen:      
    Thuiskrant Theo Hoogendorp 06-51302711 secretaris@candia66.nl 
    Vormgever Clubblad De Stip Peter Kuhl 06-10679393 redactie@grebbekrant.nl 
    Eindredactie Clubblad De Stip Linda Wiggemansen 06-13232846 clubblad@candia66.nl
    Beheer/redactie website: Theo Hoogendorp 06-51302711 secretaris@candia66.nl
    Redactie Instagram en Facebook Theo Hoogendorp    
    Redactie Instagram en Facebook Linda Wiggemansen  
    Snerttoernooi: Marco Otte    
      Martijn Bosch    
    Bestuurskamer:      
    Gastvrouw Gerrie Hovestad    
    Pupil vd week/ opstelling 1e elftal Loes vd Berg 0317-616611 loesvandenberg46@ziggio.nl
    Lief en Leed:      
    Jeugd en senioren Loes vd Berg 0317-616611 loesvandenberg46@ziggio.nl