• Jeugdleiders 2018/2019
    Leiders   Naam:   Tel.nrs:   E-mail
    Jo19.1   Andy Schaefer   06-26708945    
    Jo19.2   Rene van Drumpt   06-47130458   rene.gerda@telfort.nl
    Jo17.1   William v Amersfoort   06-21639086   williamvanamersfoort@ziggo.nl
    Jo17.2   Ron Kievit   06-22956125   ronkievit@ziggo.nl
    J015.1   Alex Ransdorp   06-20534100   alex.ransdorp@gmail.com
    Jo15.2   Rolf van Laar   06-53320548   rvl.1972.rvl@gmail.com
    Jo15.2   William Adrian   06-15329406   williampam7@gmail.com
    Jo14.1   Jan Mark Huibers   06-21246466   jmhuibers@planet.nl 
    J013.1   John Kragting   0317-613464   john.kragting@hetnet.nl
    Jo13.2   Stan Bender        
    Jo12.1   Jacco van Esterik   06-38907025   jvvanesterik@ziggo.nl
    Jo11.1   Pepijn van der Heijden   06-57293015   vdh_pepijn@hotmail.com
    Jo11.1   Paul Wiggemansen   06-22241094   pwiggemansen@gmail.com
    Jo11.2   Bas van Riel   06-53111692   basvanriel@zonnet.nl
    Jo10.1   Carl Hoogendorp   06-38060896   carlhoogendorp@outlook.com
    Jo10.2   William van de Wetering   06-42749467   campagneplan@hotmail.com
    Jo9.1   Johan Bouman   06-44250490   jbouman14@outlook.com
    Jo9.2   Jan Zwiers   06-20035146   J_zwiers@ziggo.nl
    Jo9.4   Natasja Heijink        
    Jo8.1   John van Ingen   06-25177456   johnvaningen@casema.nl
    Jo8.2   Erik Jan de Kruif   0317-613444   edekruijf@outlook.com
    Jo7.1   Huib en Ronald        
    J07.2   Yvonne        
    Mo19.1   Marije de Jong   06-57066867   m.dejong@btinternet.com
    Mo19.1   Franka Slabber        
    Mo17.1   Dorien Vlemming   06-20769542   dorien_vleeming@hotmail.com
    Mo15.1   Martijn Bosch   06-11362331   martijn.candia@gmail.com
    Mo15.1   Richard Heemsbergen   06-40783743   info@oudefotoboeken.nl
    Mo13.1   Arie Gidding   06-48958252   agidding@planet.nl
    Mo13.1   Natasja de Boer        
    Mo11.1   Charrel van de Bovenkamp   06-13523363   Vandenbovenkamp@ziggo.nl
    Mo09.1            
  • Jeugdcoordinatoren

    Contactpersonen jeugd seizoen 2018-2019:

    JO19

    jeugdbestuur@candia66.nl

    jeugdbestuur@candia66.nl

    JO17 en JO15

    jeugdbestuur@candia66.nl

    jeugdbestuur@candia66.nl

    JO13 en 12

    Jan Mark Huibers

    jmhuibers@planet.nl

    JO11 en 10

    Henk van den Brink

    henk.vanden.brink@kpnplanet.nl

    JO9 en 8

    Jan Zwiers

    JanZwiers@ziggo.nl

    Kabouters/mini’s

    Jan Zwiers

    JanZwiers@ziggo.nl

  • Overige contactgegevens
    Diversen:      
    Thuiskrant Theo Hoogendorp 06-51302711 secretaris@candia66.nl 
    Eindredactie Clubblad De Stip Peter Kuhl 06-10679393 info@grebbekrant.nl 
    Redactie Clubblad De Stip Linda Wiggemansen   lfwig@live.nl
    Redactie website/facebook: Theo Hoogendorp 06-51302711 secretaris@candia66.nl
           
    Snerttoernooi:  Marco Otte    
           
    Bestuurskamer:      
    Gastvrouw Gerrie Hovestad    
    Pupil vd week/ opstelling 1e elftal Loes vd Berg 0317-616611 loesvandenberg46@ziggio.nl
    Lief en Leed:      
    Jeugd en senioren Loes vd Berg 0317-616611 loesvandenberg46@ziggio.nl