• Programma thuis
    WedstrijddatumThuisteamUitteamScheidsrechtersVeldKL TKL UKL SDetails
    vr 13-nov. 20:00Candia '66 35+1DVSA 35+1veld 1
    vr 13-nov. 20:00Candia '66 45+1CDW 45+2veld 1
    vr 13-nov. 20:00Candia '66 VR30+1Achterveld SV VR30+1veld 2
    vr 13-nov. 21:00Candia '66 35+1HDS 35+1veld 1
    vr 13-nov. 21:00Candia '66 VR30+1Valleivogels VR30+1veld 2
    vr 13-nov. 21:30Candia '66 45+1DEV Doorn 45+1veld 1
    za 14-nov. 10:30Candia '66 JO14-1CJVV JO14-1veld 3
    za 21-nov. 08:30Candia '66 JO13-2SVL JO13-1veld 1
    za 21-nov. 10:00Candia '66 JG1GEldenia JG1veld 2
    za 21-nov. 10:15Candia '66 JO15-1Hooglanderveen JO15-4veld 1
    za 21-nov. 11:30Candia '66 MO15-2Woudenberg MO15-1veld 2
    za 21-nov. 11:45Candia '66 MO17-1Hoogland MO17-2veld 1
    za 21-nov. 13:45Candia '66 JO19-1Hoogland JO19-1veld 1
    za 21-nov. 14:00Candia '66 VR1VRC VR1veld 2
    za 21-nov. 15:45Candia '66 5DOVO 7veld 1
    vr 27-nov. 20:00Candia '66 35+1CDW 35+2veld 2
    vr 27-nov. 20:00Candia '66 VR30+1VRC VR30+2veld 1
    vr 27-nov. 20:30Candia '66 45+1't Goy 45+1veld 1
    vr 27-nov. 21:00Candia '66 35+1HDS 35+1veld 2
    vr 27-nov. 21:00Candia '66 VR30+1Valleivogels VR30+1veld 1
    vr 27-nov. 21:30Candia '66 45+1SVF 45+1veld 1
    za 28-nov. 08:30Candia '66 JO13-1Kampong JO13-2veld 1
    za 28-nov. 10:15Candia '66 JO14-1Soest SO JO14-1veld 1
    za 28-nov. 11:30Candia '66 2Roda '46 2veld 2
    za 28-nov. 11:30Candia '66 JO16-1VRC JO16-1veld 3
    za 28-nov. 11:45Candia '66 JO17-2Jonathan JO17-4veld 1
    za 28-nov. 13:45Candia 3Jonathan 3veld 2
    za 28-nov. 14:00Candia '66Austerlitzveld 1
    za 28-nov. 14:00Candia '66 JO17-1HDS JO17-1veld 3
    za 28-nov. 15:45Candia '66 JO19-2Kampong JO19-5veld 1
    za 28-nov. 16:15Candia '66 4Roda '46 5veld 2
    za 05-dec. 08:30Candia '66 JO13-2Merino's de JO13-1veld 1
    za 05-dec. 10:15Candia '66 JO15-1KVVA JO15-1veld 1
    za 05-dec. 11:30Candia '66 MO15-2Soest SO MO15-2veld 2
    za 05-dec. 11:30Candia '66 MO15-1Spakenburg MO15-2veld 3
    za 05-dec. 11:45Candia '66 MO17-1AFC Quick 1890 MO17-1veld 1
    za 05-dec. 13:45Candia '66 JO19-1AFC Quick 1890 JO19-1veld 1
    za 05-dec. 14:00Candia '66 VR1Jonathan VR1veld 2
    za 05-dec. 15:45Candia '66 5VRC 6veld 1
    vr 11-dec. 20:00Candia '66 VR30+1Woudenberg VR30+1veld 2
    vr 11-dec. 21:30Candia '66 VR30+1Valleivogels VR30+1veld 2
    za 12-dec. 08:30Candia '66 JO13-1Roda '46 JO13-3veld 1
    za 12-dec. 10:15Candia '66 JO14-1VRC JO14-1veld 1
    za 12-dec. 11:30Candia '66 JO16-1DHSC JO16-1veld 2
    za 12-dec. 11:45Candia '66 JO17-2Vriendenschaar JO17-4veld 1
    za 12-dec. 14:00Candia '66Vliegdorp 't vvveld 1
    za 12-dec. 14:00Candia '66 JO17-1AFC Quick 1890 JO17-3veld 2
    za 12-dec. 14:00Candia '66 VR1Odysseus '91 VR5veld 3
    za 12-dec. 15:45Candia '66 5Veenendaal 8veld 1
    za 12-dec. 15:45Candia '66 JO19-2Roda '46 JO19-5veld 2
  • Programma uit
    WedstrijddatumThuisteamUitteamAccommodatiePlaats
    vr 13-nov. 19:30't Goy 45+1Candia '66 45+1Sportpark Candia'66RHENEN
    vr 13-nov. 20:30CDW 35+2Candia '66 35+1Sportpark De BurgwalAMERONGEN
    vr 13-nov. 20:30VRC VR30+2Candia '66 VR30+1Sportpark KerstensACHTERVELD
    vr 13-nov. 21:00SVF 45+1Candia '66 45+1Sportpark Candia'66RHENEN
    vr 13-nov. 22:00DEV Doorn 35+1Candia '66 35+1Sportpark De BurgwalAMERONGEN
    vr 13-nov. 22:00Woudenberg VR30+1Candia '66 VR30+1Sportpark KerstensACHTERVELD
    za 14-nov. 14:30SVPCandia '66Sportpark De Groene VeldenVEENENDAAL
    za 21-nov. 09:45Meern De JO16-3Candia '66 JO16-1Sportpark De MeernDE MEERN
    za 21-nov. 10:30Hooglanderveen JO13-2Candia '66 JO13-1Sportpark Willem TomassenHOOGLANDERVEEN
    za 21-nov. 12:00Cobu Boys JO17-2Candia '66 JO17-2Sportpark ZielhorstAMERSFOORT
    za 21-nov. 14:00DOVO 6Candia '66 4Sportpark PanhuisVEENENDAAL
    za 21-nov. 14:00DOVO JO19-3Candia '66 JO19-2Sportpark PanhuisVEENENDAAL
    za 21-nov. 14:30DEV Doorn 1Candia '66Sportpark TuillandDOORN
    za 21-nov. 14:30FC Driebergen JO14-1Candia '66 JO14-1Sportpark De WoerdDRIEBERGEN-RIJSENBURG
    za 21-nov. 14:30Valleivogels 4Candia '66 2Sportpark De Bree-WSCHERPENZEEL GLD
    za 21-nov. 16:15Valleivogels 5Candia 3Sportpark De Bree-WSCHERPENZEEL GLD
    vr 27-nov. 20:00DEV Doorn 45+1Candia '66 45+1Sportpark De Nieuwe KampCOTHEN
    vr 27-nov. 20:30DVSA 35+1Candia '66 35+1Sportpark MariënhoeveWIJK BIJ DUURSTEDE
    vr 27-nov. 20:30Achterveld SV VR30+1Candia '66 VR30+1Sportpark SpitsbergenVEENENDAAL
    vr 27-nov. 21:00CDW 45+2Candia '66 45+1Sportpark De Nieuwe KampCOTHEN
    vr 27-nov. 22:00DEV Doorn 35+1Candia '66 35+1Sportpark MariënhoeveWIJK BIJ DUURSTEDE
    vr 27-nov. 22:00Woudenberg VR30+1Candia '66 VR30+1Sportpark SpitsbergenVEENENDAAL
    za 28-nov. 08:30Renswoude JO13-2Candia '66 JO13-2Sportpark De HokhorstRENSWOUDE
    za 28-nov. 10:30Veenendaal MO17-1Candia '66 MO17-1Sportpark De Groene VeldenVEENENDAAL
    za 28-nov. 11:00HDS MO15-1Candia '66 MO15-1Sportpark De Engelse BergLEERSUM
    za 28-nov. 12:00Huizen JO15-2Candia '66 JO15-1Sportpark WolfskamerHUIZEN
    za 28-nov. 12:30Hooglanderveen MO15-2Candia '66 MO15-2Sportpark Willem TomassenHOOGLANDERVEEN
    za 28-nov. 12:45Hercules VR5Candia '66 VR1Sportpark VoordorpUTRECHT
    za 28-nov. 14:00VVZA JO19-1Candia '66 JO19-1Sportpark EmiclaerAMERSFOORT
    za 28-nov. 14:00GVVV 6Candia '66 5Sportpark PanhuisVEENENDAAL
    za 05-dec. 08:30Hoogland JO13-2Candia '66 JO13-1Sportpark LangenoordHOOGLAND
    za 05-dec. 10:05Montfoort S.V.'19 JO16-1Candia '66 JO16-1Sportpark HoflandMONTFOORT
    za 05-dec. 10:30Colmschate '33 JG1Candia '66 JG1GSportpark Colmschate '33DEVENTER
    za 05-dec. 12:00Hoogland JO17-4Candia '66 JO17-2Sportpark LangenoordHOOGLAND
    za 05-dec. 12:00Bunnik '73 JO17-1Candia '66 JO17-1Sportpark TolhuislaanBUNNIK
    za 05-dec. 12:00FZO 2Candia 3Sportpark Blikkenburg OostZEIST
    za 05-dec. 12:00Achterveld SV 2Candia '66 2Sportpark KerstensACHTERVELD
    za 05-dec. 13:00Roda '46 JO14-2Candia '66 JO14-1Sportpark Burg.BuiningparkLEUSDEN
    za 05-dec. 13:00Vriendenschaar JO19-3Candia '66 JO19-2Sportpark TerweijdeCULEMBORG
    za 05-dec. 14:30SVMMCandia '66Sportpark BuurtsteegMAARN
  • Scheidsrechtersaanstellingen

    Geen informatie

  • Uitslagen
    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    24-10Candia '66 JO13-1 - Valleivogels JO13-1
    24-10Valleivogels JO13-2 - Candia '66 JO13-2
    24-10Candia '66 JO16-1 - DVSU JO16-1
    24-10Candia '66 JO17-2 - Woudenberg JO17-2
    24-10Roda '46 MO15-1 - Candia '66 MO15-1
    24-10Candia '66 JG1G - ST: Longa'30/Grol JG1
    24-10Nieuwland ASC MO17-2 - Candia '66 MO17-1
    24-10SVMM MO15-1 - Candia '66 MO15-2
    24-10Candia '66 JO14-1 - Woudenberg JO14-1
    24-10VRC 5 - Candia '66 5
    24-10Roda '46 JO15-3 - Candia '66 JO15-1
    24-10Candia '66 2 - SVMM 2
    24-10Candia '66 JO17-1 - CJVV JO17-1
    24-10Eemnes JO15-1 - Candia '66 JO15-1
    24-10Candia 3 - DOSC 3
    24-10Candia '66 JO19-2 - SVF JO19-1
    24-10Candia '66 - FC Driebergen
    24-10GVVV VR2 - Candia '66 VR1
    24-10Candia '66 4 - CDW 4
    24-10Hooglanderveen JO19-1 - Candia '66 JO19-1