• Programma thuis
    WedstrijddatumThuisteamUitteamScheidsrechtersVeldKL TKL UKL SDetails
    vr 18-okt. 20:00Candia '66 35+2GVVV 35+1veld 4 GVVV
    vr 18-okt. 20:30Candia '66 VR30+1VRC VR30+1veld 2
    vr 18-okt. 20:30Candia '66 35+1Merino's de 35+1veld 1 Merino's
    za 19-okt. 10:30Candia '66 JG1GST: Longa'30/Grol JG1R.G.J. (Rene) van Kesteren (Scheidsrechter)veld 1
    za 19-okt. 10:30Candia '66 MO11-1AFC Quick 1890 MO11-1L.O. Leider l Ouder (Scheidsrechter)veld 1
    za 19-okt. 10:30Candia'66 JO7-2Uchta JO7-1Leider l Ouder, L.O.veld 3---
    za 19-okt. 11:00Candia '66 JO13-1Woezik JO13-1veld 2---
    za 19-okt. 12:00Candia 3Woudenberg 5J. (Jan) Kleijn (Scheidsrechter)veld 1
    za 19-okt. 13:00Candia '66 JO15-1Bilt De FC JO15-2M. (Mike) Hendriksen (Scheidsrechter)veld 3
    za 19-okt. 14:30Candia '66 5Veenendaal 7J.J. (Hans) ter Velde (Scheidsrechter)veld 2
    za 19-okt. 14:30Candia 1Musketiers 1J.J. (Jan-Willem) van der Veer (Scheidsrechter), R.G.J. (Rene) van Kesteren (Assistent-scheidsrechter), JM (Hans) vd Klift (Assistent-scheidsrechter)veld 1
    za 26-okt. 09:00Candia JO15-2Woudenberg JO15-2R. (Rob) Moret (Scheidsrechter)veld 1
    za 26-okt. 09:00Candia '66 JO13-2Scherpenzeel JO13-1M. (Mike) Hendriksen (Scheidsrechter)veld 2
    za 26-okt. 10:15Candia JO14-1Jonathan JO14-3L.E. (Lars) Nieboer (Scheidsrechter)veld 3
    za 26-okt. 10:30Candia'66 G teamTraining
    za 26-okt. 12:00Candia MO17-1't Goy MO17-1G.W. (Gerrit) Opperman (Scheidsrechter)veld 1
    za 26-okt. 12:00Candia 2SVMM 2A.J. (Arjon) Hoogendorp (Scheidsrechter)veld 2
    za 26-okt. 12:15Candia '66 MO15-1AFC Quick 1890 MO15-2E. (Evert) Mager (Scheidsrechter)veld 3
    za 26-okt. 14:30Candia 1Austerlitz 1veld 1
    za 26-okt. 14:30Candia '66 5Musketiers 3J. (Jan) Kleijn (Scheidsrechter)veld 2
    vr 01-nov. 20:30Candia '66 35+2GVVV 35+1veld 2
    vr 01-nov. 21:00Candia '66 VR30+1VRC VR30+1veld 1
    vr 01-nov. 21:00Candia '66 35+1Merino's de 35+1veld 1 SVP
    za 02-nov. 09:00Candia JO13-1Vriendenschaar JO13-1veld 1
    za 02-nov. 09:00Candia '66 MO11-1Hoogland MO11-2veld 2
    za 02-nov. 10:30Candia '66 MO13-1Roda '46 MO13-2veld 2
    za 02-nov. 10:30Candia'66 JO7-1Candia'66 JO7-2veld 3---
    za 02-nov. 10:30Candia'66 G teamTrainingveld 1---
    za 02-nov. 12:00Candia '66 MO17-2IJsselmeervogels MO17-1veld 2
    za 02-nov. 12:15Candia JO19-1Hoogland JO19-1veld 1
    za 02-nov. 12:15Candia 3SVP 2veld 3
    za 02-nov. 13:35Candia '66 JO17-2Achterveld SV JO17-1veld 2
    za 02-nov. 14:30Candia '66 JO17-1Hoogland JO17-1veld 1
    za 02-nov. 14:30Candia '66 4DOVO 7veld 3
    za 02-nov. 15:15Candia MO19-1Delta Sports '95 FC MO19-1veld 2
  • Programma uit
    WedstrijddatumThuisteamUitteamAccommodatiePlaats
    vr 18-okt. 19:30DOVO 35+1Candia '66 35+2Sportpark PanhuisVEENENDAAL
    vr 18-okt. 20:00Woudenberg VR30+1Candia '66 VR30+1Sportpark SpitsbergenVEENENDAAL
    vr 18-okt. 20:00HDS 35+1Candia '66 35+1Sportpark De Groene VeldenVEENENDAAL
    vr 18-okt. 20:30VRC 35+3Candia '66 35+2Sportpark PanhuisVEENENDAAL
    vr 18-okt. 21:00Valleivogels VR30+1Candia '66 VR30+1Sportpark SpitsbergenVEENENDAAL
    vr 18-okt. 21:00SVP 35+1Candia '66 35+1Sportpark De Groene VeldenVEENENDAAL
    za 19-okt. 09:00Excelsior Zetten JO7-1Candia'66 JO7-1Sportpark De LeijgraafZETTEN
    za 19-okt. 10:00Fortissimo JO17-1Candia '66 JO17-1Sportpark Hoekelumse EngEDE GLD
    za 19-okt. 10:30Renswoude MO13-2Candia '66 MO13-1Sportpark "De Hokhorst" - RenswoudeRENSWOUDE
    za 19-okt. 11:00Brederodes JO13-3Candia '66 JO13-2Sportpark BlankensteijnVIANEN UT
    za 19-okt. 12:45Sporting '70 MO19-1Candia MO19-1Sportpark VoordorpUTRECHT
    za 26-okt. 08:30DOVO MO13-2Candia '66 MO13-1Sportpark PanhuisVEENENDAAL
    za 26-okt. 09:00't Goy JO13-1Candia JO13-1Sportpark De Eng - 't Goy'T GOY
    za 26-okt. 10:15Spakenburg MO11-2Candia '66 MO11-1Sportpark De WestmaatBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    za 26-okt. 12:00KVVA JO19-1Candia JO19-1Sportpark DollardstraatAMERSFOORT
    za 26-okt. 12:00CJVV MO17-1Candia '66 MO17-2Sportpark VermeerkwartierAMERSFOORT
    za 26-okt. 12:15Spakenburg JO17-1Candia '66 JO17-1Sportpark De WestmaatBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    za 26-okt. 13:00CJVV JO17-2Candia '66 JO17-2Sportpark VermeerkwartierAMERSFOORT
    za 26-okt. 14:30Valleivogels 8Candia '66 4Sportpark De Bree-WSCHERPENZEEL GLD
    za 26-okt. 14:30GVVV 3Candia 3Sportpark PanhuisVEENENDAAL
    vr 01-nov. 19:30VRC 35+3Candia '66 35+2Sportpark SpitsbergenVEENENDAAL
    vr 01-nov. 20:00Valleivogels VR30+1Candia '66 VR30+1Sportpark De Bree-WSCHERPENZEEL GLD
    vr 01-nov. 20:00SVP 35+1Candia '66 35+1Sportpark De Groene VeldenVEENENDAAL
    vr 01-nov. 20:00DOVO 35+1Candia '66 35+2Sportpark SpitsbergenVEENENDAAL
    vr 01-nov. 20:30Woudenberg VR30+1Candia '66 VR30+1Sportpark De Bree-WSCHERPENZEEL GLD
    vr 01-nov. 20:30HDS 35+1Candia '66 35+1Sportpark De Groene VeldenVEENENDAAL
    za 02-nov. 08:30CDW JO13-4GCandia '66 JO13-2Sportpark MariënhoeveWIJK BIJ DUURSTEDE
    za 02-nov. 10:00Musketiers JO14-1Candia JO14-1Sportpark Elst (U)ELST UT
    za 02-nov. 10:00Musketiers MO15-1Candia '66 MO15-1Sportpark Elst (U)ELST UT
    za 02-nov. 11:30Kampong JO15-2Candia '66 JO15-1Sportpark MaarschalkerweerdUTRECHT
    za 02-nov. 11:30VRC JO15-2Candia JO15-2Sportpark SpitsbergenVEENENDAAL
    za 02-nov. 13:00Woudenberg 5Candia 2Sportpark De GriftWOUDENBERG
    za 02-nov. 13:00Sporting '70 MO17-1Candia MO17-1Sportpark VoordorpUTRECHT
    za 02-nov. 14:30Valleivogels 11Candia '66 5Sportpark De Bree-WSCHERPENZEEL GLD
    za 02-nov. 15:00DEV Doorn 1Candia 1Sportpark Tuilland - DEVDOORN
    za 09-nov. 09:00Saestum JO13-2Candia '66 JO13-2Sportpark SaestumZEIST
    za 09-nov. 09:45Veenendaal JO15-1Candia JO15-2Sportpark De Groene VeldenVEENENDAAL
    za 09-nov. 10:00Brederodes JO15-1Candia '66 JO15-1Sportpark BlankensteijnVIANEN UT
    za 09-nov. 10:45Hooglanderveen MO17-2Candia '66 MO17-2Sportpark Willem TomassenHOOGLANDERVEEN
    za 09-nov. 11:00Zeist 2Candia 2Sportpark Dijnselburg - ZeistZEIST
  • Scheidsrechtersaanstellingen
    DatumAanvangstijdScheidsrechtersWedstrijd
    za 19-okt.10:30Kesteren, R.G.J. (Rene) vanCandia '66 JG1 - Longa '30 JG1
    za 19-okt.10:30Leider l Ouder, L.O.Candia '66 MO11-1 - AFC Quick 1890 MO11-1
    za 19-okt.12:00Kleijn, J. (Jan)Candia '66 3 - Woudenberg 5
    za 19-okt.13:00Hendriksen, M. (Mike)Candia '66 JO15-1 - Bilt De FC JO15-2
    za 19-okt.14:30Velde, J.J. (Hans) terCandia '66 5 - Veenendaal 7
    za 19-okt.14:30Klift, JM (Hans) vdCandia '66 1 - Musketiers 1
    za 26-okt.09:00Moret, R. (Rob)Candia '66 JO15-2 - Woudenberg JO15-2
    za 26-okt.09:00Hendriksen, M. (Mike)Candia '66 JO13-2 - Scherpenzeel JO13-1
    za 26-okt.10:15Nieboer, L.E. (Lars)Candia '66 JO14-1 - Jonathan JO14-3
    za 26-okt.12:00Opperman, G.W. (Gerrit)Candia '66 MO17-1 - 't Goy MO17-1
    za 26-okt.12:00Hoogendorp, A.J. (Arjon)Candia '66 2 - SVMM 2
    za 26-okt.12:15Mager, E. (Evert)Candia '66 MO15-1 - AFC Quick 1890 MO15-2
    za 26-okt.14:30Kleijn, J. (Jan)Candia '66 5 - Musketiers 3
    za 26-okt.14:30Egdom, A (Arjan) vanGVVV 3 - Candia '66 3
  • Uitslagen
    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    12-10GVVV JO15-3 - Candia JO15-212 - 0
    12-10Candia JO13-1 - VSC JO13-110 - 1
    12-10SVL JO13-1 - Candia '66 JO13-21 - 4
    12-10DEV Doorn JO11-1 - Candia JO11-15 - 2
    12-10Candia '66 JO12-1 - VRC JO12-11 - 7
    12-10Candia '66 MO13-1 - Vliegdorp 't vv MO13-15 - 2
    12-10Candia '66 MO11-1 - IJsselmeervogels MO11-212 - 2
    12-10Schalkwijk MO15-2 - Candia '66 MO15-12 - 11
    12-10DOVO JO15-2 - Candia '66 JO15-13 - 2
    12-10Vriendenschaar JO14-1 - Candia JO14-12 - 2
    12-10Candia '66 MO17-2 - Nieuwland ASC MO17-12 - 2
    12-10Candia JO19-1 - Woudenberg JO19-11 - 4
    12-10Candia '66 JO17-2 - VRC JO17-25 - 4
    12-10Merino's de 5 - Candia '66 55 - 0
    12-10Jonathan MO17-1 - Candia MO17-10 - 2
    12-10Candia '66 JO17-1 - Nieuwland ASC JO17-11 - 4
    12-10Valleivogels 4 - Candia 24 - 2
    12-10SVF 1 - Candia 11 - 1