Een grote verrassing voor sv Candia’66 uit Rhenen. De vereniging is namelijk uitgeroepen tot Club van de Week en ontvangt een eenmalige bijdrage van 5.000 euro van de VriendenLoterij. De club gaat de bijdrage gebruiken om te verduurzamen.
"Wat een verrassing! De titel Club van de Week betekent waardering voor onze inzet om als club te verduurzamen", aldus secretaris Theo Hoogendorp. "Verduurzamen kost veel geld. We hebben al twee voetbalvelden voorzien van ledverlichting. Met de bijdrage die wij van de VriendenLoterij krijgen, kunnen wij de verduurzaming verder voortzetten. Geweldig!"
Extra financiële steun
Clubs van de Week is door de VriendenLoterij in het leven geroepen om clubs, verenigingen en stichtingen in Nederland een steuntje in de rug te geven. Zij krijgen ieder een bijdrage van 5.000 euro van de VriendenLoterij voor een specifiek doel of een maatschappelijk project voor de club en haar leden. Om voor de titel in aanmerking te komen, kunnen clubs, verenigingen en stichtingen zich aanmelden op www.clubsvandeweek.nl.
Door deelnemers gekozen
Deelnemers van de VriendenLoterij kunnen zelf kiezen voor welke organisatie zij meespelen. Minimaal 40 procent van hun lotprijs gaat dan naar die organisatie. Zo steunen deelnemers onder andere musea en monumenten in de buurt, goede doelen die zich inzetten voor het welzijn van mensen, hun favoriete Eredivisieclub of de plaatselijke sport- of muziekvereniging.